Det populære hotellet har et flott utendørs svømmebasseng, solterrasse, gratis adgang til det lekre spaet med oppvarmet, innendørs svømmebasseng, sauna og et mindre treningssenter. Vil du unne deg selv litt mer kan du dessuten få herlige massasjebehandlinger mot betaling. På hotellet finner man heis, snackbar og en hyggelig restaurant, som ligger få trappetrinn ned fra resepsjonen. I 8. etasje ligger en fin takterrasse, hvor det er mulighet for å slappe av i solsenger eller i jacuzzi med flott utsikt over havet (det er noen få trinn det siste stykket opp fra heisen). Fra resepsjonen fører en heis opp til gaten Calle las Mercedes, som gjør det lett å komme til sentrum. I restauranten nyter vi en lekker morgen- og kveldsbuffet, og til middagen er det to glass vin inkludert pr. person. Under oppholdet arrangerer hotellet jevnlig kveldsunderholdning som f.eks. dans, matlaging med mer.
Gled deg til å bo i de romslige værelsene, som er forskjellig innredet. Alle værelser har eget bad med toalett, dusj eller badekar, hårføner, tv, aircondition, safe til 2,50 euro pr. dag pr. værelse, minibar og gratis WiFi. Hotellet har også norske tv kanaler. Sengetøyet skiftes hver 5. dag under oppholdet.
Værelsestyper:
Junior Suite: Et stort værelse på 30-35 m2 beliggende i 1-3 etasje med en god seng, sofa, og med balkong eller terrasse på ca. 2,5 m2 med bord og stoler. Værelsene har sofa, bord og stoler. De fleste badene er med dusj/badekar.
Junior premium suite: Et stort værelse på 30-35 m2 beliggende i 5.-7. etasje eller rom med ettermiddagssol på sørvest vendt side. På rommet finner du sofa, bord, stoler, kaffemaskin og vannkoker. Badet er med dusj/badekar. Balkongen er på ca. 2,5 m2 med bord og stoler.
Junior suite som eneværelse: Et stort værelse på 27 m2 med en god seng, sofa, bord og stol. Værelset er med balkong/terrasse.
Enesuiter med terrasse har enten overdekket terrasse med vinduer som kan åpnes på nedre etasje eller terrasse på fjerde etasje på halvtak. Her er det formiddagssol, og terrassene vender mot hagen.
Enesuiter med balkong ligger i 5-7 etasje, vender mot øst og har fin utsikt mot Malaga by. Disse værelsene har kun morgensol.
Les mer om hotellet her